Mając na uwadze niedawną rocznicę wprowadzenia normy ISO 37001, 13 grudnia 2017 roku w Auli I bud. C warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej odbędzie się konferencja na jej temat. Czym jest norma ISO 37001? To międzynarodowy standard opracowany, aby pomóc organizacjom wdrożyć zarządzanie przeciw tzw. ,,łapownictwu’’. Określa szereg środków, które organizacja może uruchomić, aby pomóc w zapobieganiu/wykrywaniu korupcji wewnątrz. Bezpośrednimi ofiarami korupcji są firmy, które nie potrafią się przed nią obronić. W szerszym spectrum ofiarą staje się rząd i społeczeństwo. Stawką jest zasada wolności i sprawiedliwości konkurencji, która zmniejsza się przy każdej łapówce oferowanej lub akceptowanej. W odpowiedzi na coraz szerszy rozwój korupcji powstała Anti-Bribery Academy International, która ma zapewnić klientom niezbędny know-how w celu legalnej pracy na rynku międzynarodowym.

Wydarzenie objęła swoim patronatem Ambasada Włoch, a wśród prelegentów znajdą się takie nazwiska, jak Ernest Bejda – szef CBA, czy prof. dr hab. Bogdan Mróz.

Organizatorzy:

Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Ferretti Bębenek i Partnerzy – to zespół specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem. Doradcy podatkowi świadczą kompleksowe usługi dla podmiotów krajowych i zagranicznych, uwzględniając specyfikę poszczególnych sektorów działalności gospodarczej. Cechuje ich indywidualne podejście do każdego klienta. Pomagają w bezpiecznym, ale i optymalnym rozliczaniu podatków. Chronią interesy klientów w Polsce, we Włoszech, a także w innych państwach członkowskich UE i w głównych jurysdykcjach spoza UE. Kancelaria oferuje także stałe doradztwo prawne proponując rozwiązania nawet najbardziej delikatnych i skomplikowanych spraw. Jej działania (zarówno w sprawach sądowych, jak i pozasądowych) oraz rozwiązania prawne są zawsze dostosowane do konkretnych potrzeb klientów. Dostępność, regularny kontakt z klientami oraz przejrzystość działań to jej mocne strony.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., www.ferretti-bebenek.pl

Grupa Strazzeri – prowadzi działalność w zakresie MANAGEMENT CONSULTINGU, MONITOROWANIA ZGODNOŚCI, OCENY, KONTROLI I SZKOLENIA. Grupa Strazzeri z dumą definiuje swoją pracę, jako WSPÓŁDZIELENIE WIEDZY. Towarzyszy swoim klientom od ponad 20 lat w celu osiągnięcia zgodności z obowiązującym prawodawstwem i normami certyfikacyjnymi, w celu uzyskania wzrostu ich wydajności. Klienci Grupy Strazzeri mają zapewnioną wysoką jakość usług, dyspozycyjność zespołu, świetną organizację, elastyczność, które są wizytówką założyciela grupy, inż. Ciro Alessio Strazzeri, jego partnerów oraz współpracowników, co stanowi dotychczasową gwarancją sukcesu Grupy oraz jej klientów. Grupa Strazzeri działa na rzecz walki z korupcją poprzez doradztwo, przeprowadzanie szkoleń oraz audytów w celu wypracowania działań antykorupcyjnych; w jej skład wchodzi Anti-Bribery Academy International.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., www.gruppostrazzeri.eu

 

ZAPROSZENIE - POBIERZ