Jesteśmy Twoim partnerem
nie tylko w interesach.

Dowiedz się więcej

Paweł Bębenek i Giovanni Ferretti
Założyciele Kancelarii

Kancelaria prawna i doradztwa podatkowego “Ferretti Bębenek” zrodziła się ze spotkania dwóch zapalonych zawodowców, którzy, pomimo młodego wieku, zgromadzili bogate doświadczenie przede wszystkim w zakresie internacjonalizacji małych i średnich przedsiębiorstw. W ostatnich latach światowy kryzys gospodarczy i finansowy w coraz większym stopniu wydobywa na światło dzienne zasadniczy problem konieczności odzyskania, zabezpieczenia i zapewnienia klasycznego “stosunku zaufania” pomiędzy przedstawicielem zawodu (adwokatem, radcą prawnym, doradcą strategicznym) a Klientem.

Czytaj więcej...

Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Ferretti Bębenek i Partnerzy ma przyjemność poinformować o nawiązaniu we Włoszech współpracy strategicznej ze Studio Professionale D’Eramo-Sajeva z siedzibą w Pescarze.

Współpraca ze Studio D’Eramo-Sajeva jest odpowiedzią na potrzeby MSP aktywnych na rynku międzynarodowym, które wymagają wsparcia najwyższej klasy profesjonalistów zarówno na poziomie lokalnym, jak i transgranicznym.

Mocną stroną Studio D’Eramo-Sajeva jest specjalistyczne doradztwo w zakresie Corporate Finance, Corporate Tax & Distressed Assets, a także pełna obsługa związana z kwestiami podatkowymi na poziomie transgranicznym, łącznie z reprezentacją przed “Centro Operativo dell’AdE di Pescara” – jedynym organem we Włoszech specjalizującym się w powyższych zagadnieniach.

Kancelaria prawna i podatkowa “Ferretti Bębenek” zrodziła się ze spotkania zapalonych profesjonalistów, którzy, pomimo młodego wieku, zgromadzili bogate doświadczenie w doradztwie prawnym i podatkowym oraz opracowali własne pomysły na nawiązanie współpracy z Klientami. Świadomość różnorodnych wyzwań, które stoją przed przedsiębiorcami skłoniła założycieli Kancelarii do połączenia swoich sił w celu przygotowania kompleksowej oferty specjalistycznych usług doradztwa prawnego i podatkowego.

Ostatni światowy kryzys gospodarczy rozumiany jako kryzys finansowy, ale także kryzys zaufania dobitnie pokazał, że jednym z najważniejszych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej jest zaufanie do partnerów biznesowych. Nasza Kancelaria opiera swoją działalność właśnie na nawiązaniu szczerej i przejrzystej relacji z Klientami, naszym celem jest zaproponowanie rozwiązań nie tyle powszechnie stosowanych, ale najbardziej dopasowanych do Państwa potrzeb i będących wynikiem wspólnych ustaleń. 

W sekcji "Co oferujemy" można zapoznać się z ofertą naszej Kancelarii zarówno w obszarze doradztwa prawnego, jak i pozaprawnego. Oferta podzielona jest na podstawową i specjalistyczną - ta ostatnia ma na celu rozstrzyganie kwestii prawnych i podatkowych bardziej złożonych z racji odniesienia do elementów międzynarodowych.

Możliwość zaoferowania Klientom rozwiązań złożonych problemów natury prawnej i podatkowej, także na poziomie międzynarodowym, ułatwia fakt, że partnerzy Kancelarii na przestrzeni lat nawiązali kontakty i rozpoczęli owocną współpracę ze specjalistami pracującymi w całej Unii Europejskiej, jak również w głównych jurysdykcjach spoza Unii, dzięki czemu możemy chronić Państwa interesy i rozwiązywać problemy niezależnie od kraju, w którym wymagane będzie podjęcie działania. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy zapoznać się z sekcją "Kompleksowa obsługa firm".

Nie tylko dążymy do rozwiązania Państwa problemów, ale przede wszystkim chcemy wspierać Państwa w rozwijaniu i prowadzeniu dochodowych interesów w Polsce i za granicą.

Kontakt

Plac J.H. Dąbrowskiego 1
PL 00-057 Warszawa
Tel/Fax: +48 22 333 71 17
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.